Модельный ряд Geely

Отзыв о Geely FC 2008 года

Автомобиль: Geely FC 2008 г.в., седан, механическая коробка передач, Передний привод , пробег - 27000 км, двигатель - 1.8, комплектация - Impress
Автор: Роман (Украина, Тернополь)   01.06.2010

Машина має переваги перед Російським автопромом, але не перед іншими виробниками авто.З того що пишеться в рекламних проспектах, а особливо розповідають менеджери у автосалонах потрібно вірити на 30%. З 100тис. або 3 років гарантії коли уважно перечитаєте сервісну книжку дізнаєтесь, що майже вся гарантія закінчилась(як у мене ) через 1 рік або 20 тис.пробігу. Платити АІСу по 1000 грн. за звичайне планове ТО, ще два роки , як для себе не рахую доцільним. Дрібні поломкі і т.інше я думаю майже у всіх власників однакові.Вражає що періодами частина машини живе своїм життям, - при постановці на охорону може не закриватись одна з дверей, потім все робить нормально, - на вмикачу двірників регулятор періоду то працює то не працює, -при вмиканні задньої передачі завісає по дкілька днів парктронік і т.д. Часи згоріли після 8 тис.пробігу з неймовірними боями єдине що поміняв по гарантії. Окрема історія це - ручка бардачка у кого не питав з власників ФС поломана у всіх, але де б Ви її не шукали політика компанії така, що Ви зможете купити цілий бардачок за 260грн. якого хватить на три відкривання(технологічний недолік виробника).

Плюсы автомобиля: Для пасажирів комфортний салон,

Минусы автомобиля: Не зрозуміло, як буде проводитись ремонт вузлів і агреатів? Наприклад - у стартері поміняють втулки, чи бонально вимусять купувати новий? Рушити як на звичайній іномарці не вдасться буде провал, мотор значно відрізняється від короловського, провал пропадає після 1500 об/хв. 1.Відсутні декомпресори 2. Різні діаграми настройок моторів(на форумах приведені).

Совет покупателю: Ціна 97 тис.грн. за авто може не виправдати Ваших сподівань, при купівлі порадьтесь з декількома власниками.

ДИМА

Роман, не хочу тебе расстраивать, но у меня целая ручка бардачка. Машине почти 2 года.

Роман, смотря как открывать его!!

Роня

Так і незнаю шо мені рабить чи сміяться чи плакать!!!!!)))))) не той має хто купує, а той має хто шанує!!!!!!!! нормальні машини за ті гроші, що за низ просять!!

FC

Роня ты купи у увидиш сколоко денег потратиш на кучу всяких мелких и не очень ремонтов, тогда поймёш сколько ты переплатиш купив ее " за нормальні гроші".

Машина потрібна для того щоб їздити кожного дня і без проблем!!! А не шанувати і в ж..пу її цілувати

Тест-драйв Geely FC: Игра по нотам
Игра по нотам

Китайцы покусились на святое. Точнее, на эталон надежности, коим вот уже несколько десятилетий остается “Тойота”. Не стоит пугаться, частная китайская фабрика “Джили” пока еще не приобрела японскую корпорацию. Но вот ее последняя новинка по имени “Вижн” оказалась очень похожа на “Короллу”.

Продажа б/у FC

Geely FC 2013 Geely FC 1.500$ 2013 60.000 км